Людмила Грищенко

Відповіді на запитання

Доброго вечора, блогери!

Хотілося б відповісти на найчастіші запитання, які я отримую останнім часом.

Як ми плануємо розвивати ресурс?

Як ми плануємо розвивати ресурс – залежить від самих блогерів. Ми бачимо на сайті всі ті інструменти для комфортного публікування постів, спілкування, коментування, інструменти відео-фото, посилань – для обміну інформацією, настроєм та емоціями. Думаємо над спрощенням публікування, зручним інтерфейсом.

Перед тим, як ми прийдемо до цієї стадії – оновлення ХБ – плануємо проводити опитування, яким саме хочуть бачити свій дім саме користувачі нашого сайту.

Чому робота стоїть, хоча часу проходить чимало?

Наразі ми ведемо боротьбу з тим накопиченням технічних проблем, які є на ресурсі. Помилково думати, що кожен негаразд лагодиться за декілька годин роботи, до того ж упродовж кожного дня виникає купа питань від користувачів, які ми також вирішуємо завдяки програмісту – чи то суто адміністративна робота, яку я вирішую самотужки. Виникають проблеми, склоки між блогерами, які треба аналізувати, вирішувати, чистити та і взагалі відповідати на скарги чи то довго розбиратись, чому саме у цього блогера щось не виходить.

Хочеться бачити сторінки блогерів більш цікавішими, індивідуальними та відповідаючими їхнім смакам та настроям – тому проблема дизайну блогів стоїть гостро.

Помилка 504 зявляється вночі!

Помилка 504 зявляється при перевантаженні сайту, вночі, коли підвищене навантаження  на сервер. Маємо надію, що поки питання не вирішиться остаточно – це не заважатиме блогерам спілкуватися!

Коли скінчиться спам?

Є більш глобальні проблеми, які вирішити остаточно на даний момент не можливо. Найважливіша – це проблема спаму, над якою ми здебільше експериментуємо: закриваємо посилання, відкриваємо, ввели кодування, за допомогою модераторів ХБ чистимо спам вручну.

Заборонити робити записи, наприклад, раз у пів години – ми не можемо – це не зручно буде блогерам, які пишуть багато, але приходять на сайт не кожного дня і навіть тижня. Думаємо над такими варіантом – заборонити записам зявлятися на стартовій частіше, ніж, наприклад, раз у декілька хвилин – тоді спамери автоматично не будуть занімати всю стартову сторінку. Питання: який саме ліміт часу буде оптимальний, на ваш погляд? Можна припускати версії у коментарях, будемо вдячні вашій думці.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных


Заборонити робити записи, наприклад, раз у пів години – ми не можемо – це не зручно буде блогерам, які пишуть багато, але приходять на сайт не кожного дня і навіть тижня.

это отчасти решает проблему спама, а те кому не удобно разве не могут изложить все свои намерения в один пост, а не делать 10 постов по одному предложению ИМХО 

 • (+2/0)
а ті, я кого йде рсс з інших сайтів? та і взагалі це, на мою думку, порушує свободу думки. спамерів це, звісно, не стосується. цю ідею розглядаємо, як крайній варіант.
 • (0/0)
так і скажить, що буде незручно Бродському
 • (+4/0)
РСС можна узагалі не виводити у стрічку нових записів на головній, як на мене. Усе одно ті, хто поститься через РСС, як правило, на ХБ не заходять і на коменти не відповідають.
 • (0/0)
рсс нема сенсу виводити на головну
 • (+2/0)
плюсану про 10 постів по 1 реченню
 • (0/0)
найбільший трабл не спам на стартовій, а спам у каментах імхо. він більш масовий і менш помітний.
 • (+1/0)
записи можна закривати від коментування не друзів
 • (0/0)
саме так. просто на ХБ не кожен це робить, ібо чекають читачів не-друзів або й просто людей із гугла
 • (0/0)
Це не вихід, Люда. Виходом було те що заборонили лінки. Після цього спам зник, були випадки коли ХБ періодично перевіряли чи можна вставляти лікни в коменти чи ні, але після 1-2 коментів більше не постилося гівна. Я і далі виступаю за те щоб заборонити лінки в коментарях, але лишити можливість їх вставляти тупо як текст.
А якщо записів близько 200? І їх треба всі обійти і заборонити на них коментування? Знущаєтеся? Це не вихід. Або зробіть якийсь єдиний обробник записів, або і далі шукайте спосіб подолання спаму.
 • (0/0)
ага. а закривати від усього світу не хочеться. бо це блог, який пишеться для людей, а не для спам-роботів.
 • (0/0)
Наче все гармонійно описано. Але чогось і не вистачає... Це ж майже всі ті проблеми, про які говоримо не один місяць. Проте, тільки зараз за усунення цих недоліків починають братися. Знов таки, наче. Краще пізно, ніж ніколи. То зрозуміло. Буду надіятися, що "крига тронулася, панове..."
 • (0/0)
Рекомендував цей запис

Дякуємо.

 • (0/0)

Дельно, подробно, интересно! спасибо!!! Мне это напоминает примирение после семейного скандала, когда все рыдают, целуются, обнимаются, просят друг у друга прощение, признаются в любви и стараются быть предупредительными и обходительными!!!!!!!!!

Уверен, что надо давать больше информации блоггерам и предупреждать возникающие неудобства заранее, но и хамить блоггерам категорически нельзя по команде своих "атаманов" только потому, что местные выскочки хотят себе цену набить и характер показать!!!!!!!!!!

Давайте жить дружно и по взрослому и не допускать оскорблений и неуважения друг к другу!!!!!!!!

Пользуясь случаем хочу выразить госпоже Грищенко мои самые искренние уверения в почтении, уважении и добрых чувствах!!!!!!! 

Людмила, не забывай о нас и мы не дадим никому скучать!!!!!!!!!!!!!!!   Уверен, что  следующий саботаж намечен в самом ближайшем будующем и он состоится не зависимо ни от чего!!!!!!!.........  потому, что есть такое слово НАДО!!!      это уже запланировал  Орест и Смокет.....   у них сейчас трудное время - взрослеют, мужают, самоутверждаются в коЛЛективе!!!!

 Но уверяю тебя, Людмила, и я  в этом уверен, в саботажах нет ничего личного.....  просто им иногда бывает очень скуШнА....и хочется  сильных переживаний, цыганщины, одним словом, шоб типа не уснуть за рулем в условиях политического затишья между выборами!!!!!!!!....

Всем всех благгггГ!!!!!!!!!!!!!!!

 • (+2/-2)
Признайся, скуча вдь без Ореста со Смокетом, на людей бросался?
 • (+6/0)
У меня вопрос такой: "Почему вы терпите всех героев, которые обзывают вас криворукими пи*арасами (цитата), и которые постоянно висят в топе с этими же записями?
 • (+3/-1)
я не терплю, я не обращаю внимания
 • (0/0)
Дело ваше, конечно, просто я видел, как вы отрекомендовали одну из записей. Значит, таки обращаете.
 • (+1/-1)
А скажіть-но будь-ласка, чи вплинув на ставлення до роботи бойкот на ХБ і чи взагалі його помітили? До речі, мої вітання з 4-річчям блогу) і ще питання - чому б не робити більш прозорою роботу над помилками? Вказувати, над якими головними проблемами ведуться роботи, які наслідки для рядового блогера, які приблизні терміни? Такі регулярні пости на мою думку зможуть зменшити напругу від невдоволення помилками
 • (0/0)
Какой бойкот? :) Одна дура уже спалилась, рассказывая, что творилось каждый день :)
 • (+1/-3)
Щось та було, зокрема моя френд-стрічка новими ХБ-записами майже не поповнювалась
"А скажіть-но будь-ласка, чи вплинув на ставлення до роботи бойкот на ХБ і чи взагалі його помітили?" - більшість бойкотуючих - це моя френдстрічка, звісно я помітила бойкот. дякую за вітання! :) терміни залежать не тільки від мене, тому я їх не ставлю. робота ведеться зараз над прибирання технічних негараздів. щодо регулярності постів - якщо є результат - я його відразу надрукую :)
 • (+2/0)
дякую за відповідь
 • (0/0)

Помилково думати, що кожен негаразд лагодиться за декілька годин роботи.

Я, например, не работаю, а сижу дома и крашу ногти, поэтому и не ценю чужой труд. Смешно читать такие ответы на конкретные вопросы. Это не аргумент.

 • (0/0)
немає жодного аргументу вісомого для блогерів, окрім результату. я не виправдовуюсь часом, але такий він вже, аргумент
 • (0/0)
я звичайно вибачаюсь, ви тут так пишите, про те, що на вирішення всіх описаних проблем потрубно набагато більше часу, ніж ми всі тут думаємо, але яка цікавинка спливає -- то за той час, що у вас уже був чи не можна було б хоча б 3-тину цього виправити...просто реально складається відчуття, що техпідтримка мало чим "по суті" займається, а часуто ж вдосталь було
 • (0/0)
"занімати" - займати , якби.
 • (+1/0)
думаю, в тегах "хайблеггер" чітко показує позицію власників щодо ресурсу :]
 • (+2/0)
можна ще й гіршу літеру підставити :))))
 • (+2/0)
нуу.. я-то сподіваюсь то не всьо так запущено :)
 • (0/0)
Ми бачимо на сайті всі ті інструменти для комфортного публікування постів, спілкування, коментування, інструменти відео-фото, посилань - то есть их прямо СЕЙЧАС видите? прямо вот сейчас все это работает? или "видим" - это в будущем?
 • (0/0)
в будущем. сейчас они есть, несовершенные.
 • (0/0)

Вы сами верите в то, что написали. Что нового Обоз дал ХБ? Ни чего. Что вы нового можете предложить ресурсу? Менеджеры Обоза не развили ресурс, не сделали его конкурентно способным. Так про какие ошибки вы говорите, скорее технические и если вы с ними справиться не можете, то про что говорить.

И это только по ХБ, а я уже молчу про ФХБ. Короче леди, как это не прискорбно заявить, а воз и нынче там. Да и по жалобам блогеров, вы хоть на одну ответили? 

 • (0/0)
А давай я тебя просто так буду называть Муделем Пестрохвостым и буду требовать со мною общться в подобострастно-заискивающем стиле??????????? интересно, что у нас за диалог получится?????????? Это очень просто для понимания........ ПонЯл??????
 • (+1/-2)
А давай я тебя, пошлю на три буквы и кину тебе поганяло мойдодыр. Это так для четкости.
ответила - хоть на одну :)
 • (0/0)
Уважаемая, технические ошибки, это ваша головная боль. Н нас они волновать не должны. А если вы показываете беспомощность в этой проблеме, то о чем с вами, можно говорить.
 • (0/0)

Людо, маю питання. А чому навантаження на сервер максимальне саме уночі?

Ну, і пропозиція: відновити розділ "Пропозиції, зауваження та ідеї" (а то там із вересня 2009 року роботи не видно) - то можна буде усі тікери в одному місці збирати.

 • (0/0)
уночі проходить перевантаження сайту. за ідею дякую!
 • (0/0)
я думаю потрібно обмежити один запис на на 20 хвилин або ж 2 за годину
 • (0/0)
Чось у мене таке враження склалося, що за бойкот на ХБ Людмила отримала наганяй від начальства, а тепер її ще й примушують спілкуватися з блогерами, щоб це мало вигляд виправлення усяких помилок і технічних проблем сайту.
 • (+7/0)

ты сама придумываешь и потом сама веришь в то, что придумываешь?????????? Когда кажется - креститься надо!!! С тобой человек попытался поговорить по человечески - уж очень вас жалко стало - вернулись, как мокрые курицы - даже я вас пожалел...... уверен, что будете продолжать диалог в таком же базарном тоне никто вас опять слышать не будет!!!!!!!!

Что у тебя с лицом???????   Ну, и ража у тебя, Шарапов!!!!!!!

 • (0/-3)
я вже давно вас помітила і виділила серед натовпу, тому не треба додатково звертати на себе мою увагу :)
 • (+5/0)
 • (0/0)
не словом ,а ділом. А поки що це пусті слова
 • (0/0)
главное что уже пришло разочарование в ресурсе... и уже никакой доктор не вернёт доверия...
 • (0/0)
Найдієвіший спосіб від спаму імхо - заборонити лінки але не просто друкувати повідомлення без посилань, а взагалі не друкувати повідомлень із посиланнями. Звісно можливість писати їх у текстовій формі треба залишити. Або для коментаторів з змінними ip ввести додаткові антиспамові форми. Наприклад, замість простого введення тексту у полі перевірки зробити щось типу "ввести одні цифри", чи "ввести суму чисел". Щоб позбавитися спаму у вигляді лінків у текстовому форматі можна ще заборонити в текстовому записі лінку приставки www чи http Кому треба послати в коменті 1 ссилку - його це особливо не затруднить, хто має відіслати таких повідомлень штук 100 буде матюкатися.
 • (0/0)
Заранее оговорюсь - я не настаиваю, а просто предлагаю. Поскольку многие пользователи полностью потеряли доверие как к ресурсу, так и персонально к администрации, можно ввести в Вашем, например, бложике рубрику "отчет". Вы будете выкладывать краткий отчет тех.отдела о проделанной работе за последнюю неделю. Вряд ли это поможет каким-то существенным образом, но это поможет избежать недопонимания со стороны пользователей и вернет их доверие.
 • (+7/0)
угу.. вверху главной, там где новости администрации, отчеты были бы весьма уместны. Поддерживаю.
 • (0/0)
Коротчше кажучи, ми не знаємо, що робити з ресурсом?
 • (0/0)
 • (0/0)
Людмила! Прошу немедленно ответить на вопросы поставленные в моем посту.... это очень важно и вопросы, которые уже имеют далеко идущие последствия!!!!!!!!!!! Прошу напрячь всю подлючесть и дипломатические ресурсы администрации ХБ и ответить..... Я не намерен останавливаться в помощи Сообществу и вам - Администрации!!!!! Последствия могут быть катастрофичными..........
 • (0/0)
матюки уже все подходят к концу... на кой удаляете список коментариев??? вопрос собстреввно ответа не требует... ибо всё равно вы уже ничего не исправите...
 • (0/0)

 Меня можно прочитать


Я на Хайблоггере

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru


Жить еще завтра!

><img alt=


Форум заботливых родителей

Форум заботливых родителей kroha.dn.ua


Гламурные овечки

ОБОЗ.ua